Genel

Kaptan Benim Filmi

Kaptan Benim Filmi Konusu

Film, Sahra Çölü’nü geçip Avrupa’ya ulaşmaya çalışan kardeşler Seydou ve Moussa’nın etkileyici öyküsüne odaklanıyor. İki kardeş, hayal ettikleri bir geleceği ararken, karşılarına çıkan bir dizi zorluğa meydan okumak zorunda kalıyorlar.

Seydou ve Moussa’nın macerası, kavurucu çölün tuzaklarıyla başlıyor. Sıcağın altında, hayallerini gerçekleştirmenin yanı sıra doğanın da zorluklarıyla mücadele etmeleri gerekiyor. Sonrasında, Libya’daki acımasız gözaltı merkezlerinin iç yüzüyle yüzleşiyorlar. Bu noktada, hayalleri ve umutları, karşılarına çıkan engellerle mücadele ederken kardeşlerin direncini sınıyor.

Deniz aşırı bir yolculuğa çıktıklarında, mavi suların ötesinde bekleyen tehlikelerle karşılaşıyorlar. Gemilerin, göçmenleri taşıyan umut dolu yolları, hayatta kalma mücadeleleriyle dolu. Seydou ve Moussa, bu zorlu deniz yolculuğunda dayanıklılıklarını test edecek ve hayallerine ulaşmak için kararlılıkla mücadele edecekler.

Film, coğrafi bir yolculuktan çok daha fazlasını anlatıyor; aynı zamanda insanların umutlarını, dayanıklılıklarını ve birbirlerine duydukları güveni keşfeden düşündürücü bir hikaye sunuyor.

Kaptan Benim Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman Çıkacak?

26 Ocak 2024

Kaptan Benim Filmi Fragmanı İzle

Kaptan Benim Filmi Kaç Yaş Üstü?

Film için herhangi bir yaş sınırı belirlenmemiştir.

Kaptan Benim Filmi Nereden İzlenir?

Film, 26 Ocak 2024 tarihinden itibaren sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Kaptan Benim Filmi Konusu IMDB Puanı

6.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir