Genel

Afacanlar Kampta Filmi

Afacanlar Kampta Filmi Konusu

Afacanlar İş Başa Düştü’nün devam filmi, dedesinin işlettiği çocuk kampında çalışmaya giden Emirhan’ın bu kamp ortamında yaşadığı heyecanlı maceraları konu ediyor.

Emirhan, bir zamanlar babasının çalıştığı AVM’yi hırsızlardan kurtarmış bir kahramandır. Ancak zaman içinde büyüyüp sorumluluklar almış, macera ruhu ise hayat rutini içinde kaybolmuştur. Dedesi Saffet’in şehir dışında işlettiği çocuk kampında çalışmaya giden Emirhan, bu yazın onun için bir dönüm noktası olduğunu fark eder. Kampın ilk gününde tanıştığı Arda, Esila ve Ömer gibi arkadaşlar, Emirhan’a geçmişin neşesini ve macera arzusunu hatırlatır.

Kampın bulunduğu beldeye gelen Amerikalı belgesel ekibi, kamp içindeki botanik alanına ilgi gösterir. Ancak dedesi Saffet’in beklenmedik bir kaza geçirmesiyle Emirhan ve diğer kamp çocukları, kampın sorumluluğunu üstlenir. Muhtar Nuri’nin yemek servisi yaparken, muhtarın kızı Sedef ise çocuklarla hemen kaynaşır.

Bir gün belgeci ekibin aslında Zinya çiçeğini çalmaya gelen ajanlar olduğu anlaşılır. Saffet dede ise şüpheli bir şekilde hastaneye düştüğünden, kampın ve Zinya çiçeğinin korunması tamamen Emirhan ve arkadaşlarının elindedir. İki taraf arasında başlayan bu macera, kampı ve beldeyi büyük bir tehlike karşısında birleştirir ve Afacanlar, iş başa düştüğünde gerçek dostluklarını, cesaretlerini ve macera ruhlarını yeniden keşfederler. ?️?

Afacanlar Kampta Filmi Oyuncuları

Berat Efe Parlar, Bülent Polat, Talha Tosun

Afacanlar Kampta Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman Çıkacak?

19 Ocak 2024

Afacanlar Kampta Filmi Fragmanı İzle

Afacanlar Kampta Filmi Kaç Yaş Üstü?

Film için herhangi bir yaş sınırı belirlenmemiştir.

Afacanlar Kampta Filmi Nereden İzlenir?

Film, 19 Ocak 2024 tarihinden itibaren sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Afacanlar Kampta Filmi Konusu IMDB Puanı

6.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir