Genel

Ördeklerin Göçü Filmi

Macera, Komedi, Animasyon, 3 Boyutlu türünde bir yapım olan Ördeklerin Göçü Filminin yönetmen koltuğunda Benjamin Renner oturmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı bu animasyon filmi 1 saat 23 dakika süreye sahiptir.

Ördeklerin Göçü Filmi Konusu

Yeşilbaş ailesi, genellikle sakin bir yaşam sürer. Babaları Mack, ailesini güvende tutmak için New England göleti üzerinde sonsuza kadar kanat çırpmaktan mutludur. ?? Ancak anne Page, şeyleri değiştirmek istemekte ve özellikle genç oğulları Dax ile küçük kızları Gwen’e dünyayı tanıtmak istemektedir. ??‍?‍?‍?

Bir gün göletlerine uzak diyarlardan göç eden bir ördek ailesi, Pam’i Mack’i New York’tan tropikal Jamaika’ya yapacakları aile yolculuğuna ikna etmeye başlar. ??

Yeşilbaşlar, kış için güneye doğru yola çıkarken, sağlam planları kısa sürede karmaşık hale gelir. Bu deneyim, ailenin ufuklarını genişletmesine, yeni arkadaşlar edinmesine ve düşündüklerinin ötesine geçmesine ilham verir. Aynı zamanda Yeşilbaşlar, birbirlerini ve kendilerini daha iyi anlamak için hayallerindekilerin çok ötesine geçerler. ??

Ördeklerin Göçü Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman Çıkacak?

19 Ocak 2024

Ördeklerin Göçü Filmi Fragmanı İzle

Ördeklerin Göçü Filmi Kaç Yaş Üstü?

Film için herhangi bir yaş sınırı belirlenmemiştir.

Ördeklerin Göçü Filmi Nereden İzlenir?

Film, 19 Ocak 2024 tarihinden itibaren sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Ördeklerin Göçü Filmi Konusu IMDB Puanı

6.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir